Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Kody pocztowe    »    60-681

Kod pocztowy 60-681

Kod Miejscowość Dzielnica Ulica Numery Gmina Powiat Województwo
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Kurpińskiego Karola Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Suszki Jerzego Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Syrokomli Władysława Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Pawłowskiego Stanisława Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Tymienieckiego Kazimierza Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Włościańska Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Śniegockiego Henryka Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Rymarkiewicza Jana Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Wachowiaka Stanisława Poznań Poznań wielkopolskie
60-681 Poznań Poznań-Stare Miasto Gieburowskiego Wacława Poznań Poznań wielkopolskie
60-681

Poczta Polska

InPost

Paczkomaty 24/7

UPS

DPD

DHL

Opek

Siódemka

Pocztex

TNT

MIEJSCOWOŚCI: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków , Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań , Radom, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa , Wrocław , Zakopane, Ubiedrze, Guzy, Smarklice, Nobliny, Nagawki, Czarnakowizna, Olecko, Gorzyczany, Pomiarki, Łętownia,
ULICE: Kraków - Klasztorna, Rzeszów - Porąbki, Chorzów - Kwiatowa, Katowice - Ligonia Juliusza, Białystok - Logarytmiczna, Brudzew - Wolności Pl., Boguszów-Gorce - Zielona, Poznań - Bartnicza, Świdnica - Kunic Marii, Gdańsk - Junacka,
DZIELNICE: Sikorki - Wierzchy, Zaborów - Grzybów, Batorz - Batorz Drugi, Radzimów - Radzimów Dolny, Grotów - Jelenia Głowa, Moczydlnica Dworska - Kłopotówka, Nowe Dąbie - Antoniewo, Osówka - Osówka Nowa, Jeziorko - Nowe Jeziorko, Wólka Tanewska - Wymysłów,
KODY: 19-400, 31-404, 75-341, 90-921, 98-290, 15-469, 05-310, 39-201, 28-305, 34-335,
Kod pocztowy 60-681 przypisany jest do miejscowości: Poznań i ulic: Kurpińskiego Karola, Suszki Jerzego, Syrokomli Władysława, Pawłowskiego Stanisława, Tymienieckiego Kazimierza, Włościańska, Śniegockiego Henryka, Rymarkiewicza Jana, Wachowiaka Stanisława, Gieburowskiego Wacława. W wielu przypadkach Urząd pocztowy i godziny otwarcia podane są na stronie a mapa wyświetla lokalizację urzędu.