Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Kody pocztowe    »    Wrocław Wrocław Stare Miasto

Kod pocztowy Wrocław Wrocław Stare Miasto

Kod Miejscowość Dzielnica Ulica Numery Gmina Powiat Województwo
50-031 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Bogusławskiego Wojciecha 1-10 Wrocław Wrocław dolnośląskie
50-048 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 1-13(n) Wrocław Wrocław dolnośląskie
53-614 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Bolesławiecka Wrocław Wrocław dolnośląskie
50-049 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 2-12(p) Wrocław Wrocław dolnośląskie
50-051 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Bożego Ciała Wrocław Wrocław dolnośląskie
50-017 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 88-98(p) Wrocław Wrocław dolnośląskie
50-136 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Cieszyńskiego Antoniego Wrocław Wrocław dolnośląskie
50-016 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 95-103(n) Wrocław Wrocław dolnośląskie
53-650 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Czarnieckiego Stefana 1-15(n) Wrocław Wrocław dolnośląskie
53-512 Wrocław Wrocław-Stare Miasto Pochyła Wrocław Wrocław dolnośląskie
Wrocław Wrocław-Stare Miasto dolnośląskie

Poczta Polska

InPost

Paczkomaty 24/7

UPS

DPD

DHL

Opek

Siódemka

Pocztex

TNT

Oglądaj sportowe transmisje online całą dobę, 7 dni w tygodniu, sprawdź teraz

MIEJSCOWOŚCI: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków , Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań , Radom, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa , Wrocław , Zakopane, Goski Duże, Nowy Kałęczyn, Bądkowo Jeziorne, Mokajny, Siemień-Kolonia, Wólka Czarnińska, Krzywki-Piaski, Łazarzowice, Słowinko, Lisewo,
ULICE: Częstochowa - Władysława Łokietka, Warszawa - Barcelońska, Siemianowice Śląskie - Starego Zygmunta, Kraków - Ukośna, Warszawa - Stanisławowska, Zabrze - Pestalozziego Johana, Warszawa - Giełdowa, Warszawa - Szklanych Domów, Wrocław - Młodnickiego Artura, Ostrołęka - Zwycięzców,
DZIELNICE: Kosowo - Krzywda, Orzesze - Zawada, Sadowie - Kolonia Sadowie, Odrzykoń - Zawodzie, Nieborzyn - Kamionka-Kolonia, Gonty - Leśniczówka, Jemielnica - Gajdowe, Podmokle Wielkie - Zdzisław, Kielnarowa - Czerwonki, Stary Zamek - Kwieciszów,
KODY: 64-330, 22-109, 86-150, 05-307, 31-150, 50-221, 20-435, 37-413, 07-215, 08-410,